Match Day 1 |
Report |
Match 1
07.04.2018.
11:00
Huapai Domain
|
Norwest United U9 Girls Team 1 |
2 : 0 |
Greenhithe Griffins 11/2 |
|
Match 2
07.04.2018.
11:00
Fred Taylor Park
|
Waitakere City 11/1 |
9 : 0 |
Te Atatu Leopards 11/3 |
|
Match 3
07.04.2018.
11:00
Ashley Reserve
|
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
1 : 0 |
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
|
Match 4
07.04.2018.
11:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
6 : 1 |
North Shore Dortmund 11/3 |
|
Match 5
07.04.2018.
11:00
Greville Reserve - Turf
|
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
4 : 0 |
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
|
Match Day 2 |
Report |
Match 10
14.04.2018.
10:00
Wainoni Park
|
Greenhithe Griffins 11/2 |
10 : 1 |
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
|
Match 7
14.04.2018.
10:00
Stanley Bay Park
|
North Shore Dortmund 11/3 |
2 : 4 |
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
|
Match 9
14.04.2018.
10:00
Ramlea Park
|
Te Atatu Leopards 11/3 |
0 : 8 |
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
|
Match 6
14.04.2018.
11:00
Huapai Domain
|
Norwest United U9 Girls Team 1 |
0 : 1 |
Waitakere City 11/1 |
|
Match 8
14.04.2018.
11:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
1 : 0 |
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
|
Match Day 3 |
Report |
Match 12
28.04.2018.
10:00
Ashley Reserve
|
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
2 : 1 |
Norwest United U9 Girls Team 1 |
|
Match 13
28.04.2018.
10:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
9 : 1 |
Te Atatu Leopards 11/3 |
|
Match 11
28.04.2018.
11:00
Fred Taylor Park
|
Waitakere City 11/1 |
3 : 1 |
Greenhithe Griffins 11/2 |
|
Match 14
28.04.2018.
11:00
Greville Reserve - Turf
|
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
2 : 5 |
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
|
Match 15
28.04.2018.
11:00
McFetridge Park
|
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
0 : 10 |
North Shore Dortmund 11/3 |
|
Match Day 4 |
Report |
Match 19
05.05.2018.
10:00
Ramlea Park
|
Te Atatu Leopards 11/3 |
2 : 3 |
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
|
Match 16
05.05.2018.
11:00
Huapai Domain
|
Norwest United U9 Girls Team 1 |
1 : 2 |
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
|
Match 17
05.05.2018.
11:00
Fred Taylor Park
|
Waitakere City 11/1 |
1 : 2 |
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
|
Match 18
05.05.2018.
11:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
4 : 0 |
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
|
Match 20
05.05.2018.
11:00
Wainoni Park
|
Greenhithe Griffins 11/2 |
4 : 1 |
North Shore Dortmund 11/3 |
|
Match Day 5 |
Report |
Match 23
12.05.2018.
10:00
Mairangi Bay Park
|
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
1 : 3 |
Norwest United U9 Girls Team 1 |
|
Match 22
12.05.2018.
10:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
1 : 0 |
Waitakere City 11/1 |
|
Match 24
12.05.2018.
11:00
McFetridge Park
|
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
1 : 8 |
Te Atatu Leopards 11/3 |
|
Match 21
12.05.2018.
11:00
Ashley Reserve
|
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
0 : 1 |
Greenhithe Griffins 11/2 |
|
Match 25
12.05.2018.
11:00
Stanley Bay Park
|
North Shore Dortmund 11/3 |
1 : 3 |
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
|
Match Day 6 |
Report |
Match 29
19.05.2018.
10:00
Ramlea Park
|
Te Atatu Leopards 11/3 |
1 : 6 |
North Shore Dortmund 11/3 |
|
Match 27
19.05.2018.
11:00
Fred Taylor Park
|
Waitakere City 11/1 |
6 : 0 |
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
|
Match 26
19.05.2018.
11:00
Huapai Domain
|
Norwest United U9 Girls Team 1 |
10 : 0 |
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
|
Match 28
19.05.2018.
11:00
Ashley Reserve
|
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
2 : 1 |
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
|
Match 30
19.05.2018.
11:00
Wainoni Park
|
Greenhithe Griffins 11/2 |
0 : 2 |
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
|
Match Day 7 |
Report |
Match 31
26.05.2018.
10:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
2 : 2 |
Greenhithe Griffins 11/2 |
|
Match 34
26.05.2018.
11:00
Stanley Bay Park
|
North Shore Dortmund 11/3 |
3 : 5 |
Norwest United U9 Girls Team 1 |
|
Match 32
26.05.2018.
11:00
Greville Reserve - Turf
|
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
2 : 1 |
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
|
Match 33
26.05.2018.
11:00
McFetridge Park
|
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
0 : 8 |
Waitakere City 11/1 |
|
Match 35
26.05.2018.
11:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
6 : 2 |
Te Atatu Leopards 11/3 |
|
Match Day 8 |
Report |
Match 37
02.06.2018.
10:00
Fred Taylor Park
|
Waitakere City 11/1 |
2 : 0 |
North Shore Dortmund 11/3 |
|
Match 38
02.06.2018.
10:00
Ashley Reserve
|
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
10 : 1 |
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
|
Match 39
02.06.2018.
10:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
5 : 2 |
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
|
Match 36
02.06.2018.
11:00
Huapai Domain
|
Norwest United U9 Girls Team 1 |
2 : 0 |
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
|
Match 40
02.06.2018.
11:00
Wainoni Park
|
Greenhithe Griffins 11/2 |
6 : 1 |
Te Atatu Leopards 11/3 |
|
Match Day 9 |
Report |
Match 45
09.06.2018.
10:00
Ramlea Park
|
Te Atatu Leopards 11/3 |
0 : 2 |
Norwest United U9 Girls Team 1 |
|
Match 42
09.06.2018.
11:00
McFetridge Park
|
Glenfield Rovers Storm 11/4 |
0 : 7 |
Birkenhead Broncos 11 Div 1B |
|
Match 43
09.06.2018.
11:00
Greville Reserve - Turf
|
North Shore Dortmund 11/3 |
0 : 5 |
East Coast Bays Genc Harriers Dev Team 11/1 |
|
Match 44
09.06.2018.
11:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Platini 11/2 |
0 : 2 |
Waitakere City 11/1 |
|
Match 41
09.06.2018.
11:00
Mairangi Bay Park
|
Forrest Hill Milford ITALY U13/1 |
1 : 2 |
Greenhithe Griffins 11/2 |
|