Match Day 1 |
Report |
Match 5
07.04.2018.
09:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
23 : 0 |
Norwest United U12 Girls Force |
|
Match 3
07.04.2018.
10:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Erceg 10G |
9 : 0 |
North Shore Reading 10G |
|
Match 1
07.04.2018.
10:00
Onewherowhero / Brains Park
|
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
1 : 3 |
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
|
Match 2
07.04.2018.
10:00
Parrs Park
|
Oratia Mini Mangoes 11G |
1 : 11 |
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
|
Match 4
07.04.2018.
11:00
Shepherds Park
|
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
10 : 1 |
Waitemata FC Unicorns 10G |
|
Match Day 2 |
Report |
Match 10
14.04.2018.
09:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
7 : 0 |
Norwest United U12 Girls Force |
|
Match 6
14.04.2018.
10:00
Parrs Park
|
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
5 : 1 |
Oratia Mini Mangoes 11G |
|
Match 7
14.04.2018.
10:00
McLeod Park
|
Waitemata FC Unicorns 10G |
0 : 13 |
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
|
Match 8
14.04.2018.
10:00
Dacre Park/Allen Hill Stadium
|
North Shore Reading 10G |
2 : 7 |
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
|
Match 9
14.04.2018.
10:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
1 : 3 |
Hibiscus Coast Erceg 10G |
|
Match Day 3 |
Report |
Match 14
28.04.2018.
09:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
10 : 0 |
North Shore Reading 10G |
|
Match 12
28.04.2018.
10:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Erceg 10G |
10 : 0 |
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
|
Match 11
28.04.2018.
10:00
Parrs Park
|
Oratia Mini Mangoes 11G |
6 : 1 |
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
|
Match 15
28.04.2018.
10:00
Huapai Domain
|
Norwest United U12 Girls Force |
2 : 4 |
Waitemata FC Unicorns 10G |
|
Match 13
28.04.2018.
11:00
Shepherds Park
|
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
0 : 4 |
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
|
Match Day 4 |
Report |
Match 20
05.05.2018.
09:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
1 : 3 |
Waitemata FC Unicorns 10G |
|
Match 16
05.05.2018.
10:00
Onewherowhero / Brains Park
|
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
1 : 6 |
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
|
Match 17
05.05.2018.
10:00
Parrs Park
|
Oratia Mini Mangoes 11G |
1 : 10 |
Hibiscus Coast Erceg 10G |
|
Match 18
05.05.2018.
11:00
Bayswater Park
|
North Shore Reading 10G |
8 : 1 |
Norwest United U12 Girls Force |
|
Match 19
05.05.2018.
11:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
3 : 2 |
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
|
Match Day 5 |
Report |
Match 23
12.05.2018.
09:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
4 : 0 |
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
|
Match 25
12.05.2018.
10:00
McLeod Park
|
Waitemata FC Unicorns 10G |
2 : 4 |
North Shore Reading 10G |
|
Match 21
12.05.2018.
10:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Erceg 10G |
17 : 0 |
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
|
Match 24
12.05.2018.
10:00
Huapai Domain
|
Norwest United U12 Girls Force |
0 : 16 |
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
|
Match 22
12.05.2018.
11:00
Shepherds Park
|
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
3 : 1 |
Oratia Mini Mangoes 11G |
|
Match Day 6 |
Report |
Match 27
19.05.2018.
10:00
Parrs Park
|
Oratia Mini Mangoes 11G |
0 : 14 |
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
|
Match 28
19.05.2018.
10:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Erceg 10G |
7 : 2 |
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
|
Match 29
19.05.2018.
10:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
6 : 0 |
Waitemata FC Unicorns 10G |
|
Match 30
19.05.2018.
10:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
1 : 3 |
North Shore Reading 10G |
|
Match 26
19.05.2018.
10:00
Onewherowhero / Brains Park
|
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
9 : 0 |
Norwest United U12 Girls Force |
|
Match Day 7 |
Report |
Match 31
26.05.2018.
10:00
Shepherds Park
|
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
4 : 1 |
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
|
Match 32
26.05.2018.
10:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
2 : 5 |
Hibiscus Coast Erceg 10G |
|
Match 33
26.05.2018.
10:00
Huapai Domain
|
Norwest United U12 Girls Force |
1 : 15 |
Oratia Mini Mangoes 11G |
|
Match 35
26.05.2018.
11:00
Bayswater Park
|
North Shore Reading 10G |
0 : 9 |
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
|
Match 34
16.06.2018.
11:00
McLeod Park
|
Waitemata FC Unicorns 10G |
1 : 4 |
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
|
Match Day 8 |
Report |
Match 37
02.06.2018.
10:00
Parrs Park
|
Oratia Mini Mangoes 11G |
2 : 1 |
Waitemata FC Unicorns 10G |
|
Match 36
02.06.2018.
10:00
Onewherowhero / Brains Park
|
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
3 : 2 |
North Shore Reading 10G |
|
Match 38
02.06.2018.
10:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Erceg 10G |
15 : 1 |
Norwest United U12 Girls Force |
|
Match 40
02.06.2018.
10:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
0 : 9 |
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
|
Match 39
02.06.2018.
11:00
Shepherds Park
|
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
3 : 5 |
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
|
Match Day 9 |
Report |
Match 41
09.06.2018.
10:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
9 : 0 |
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
|
Match 43
09.06.2018.
10:00
McLeod Park
|
Waitemata FC Unicorns 10G |
1 : 7 |
Hibiscus Coast Erceg 10G |
|
Match 45
09.06.2018.
10:00
Shepherds Park
|
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
5 : 0 |
West Auckland Poison Berries 11 Girls |
|
Match 44
09.06.2018.
11:00
Bayswater Park
|
North Shore Reading 10G |
2 : 2 |
Oratia Mini Mangoes 11G |
|
Match 42
09.06.2018.
11:00
Huapai Domain
|
Norwest United U12 Girls Force |
1 : 8 |
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
|
Match Day 10 |
Report |
Match 48
16.06.2018.
10:00
Becroft Park
|
Forrest Hill FC Koln U11G G1 |
: |
Birkenhead United Blue Birds 10 Girls |
|
Match 46
16.06.2018.
10:00
Huapai Domain
|
Norwest United U12 Girls Force |
: |
Forrest Hill FC KOLN 12G R1 |
|
Match 47
16.06.2018.
10:00
Stanmore Bay Park
|
Hibiscus Coast Erceg 10G |
: |
Birkenhead Black Birds 11 Girls |
|
Match 49
16.06.2018.
11:00
Parrs Park
|
Oratia Mini Mangoes 11G |
: |
North Shore Reading 10G |
|